رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و پیشنهاد و انتقاد در این تاپیک(لطفا تاپیک دیگه نزنید)
عید قربان بالای سایت زیاد جالب نیست خیلی سادست!!!(نام علمیش رو نمیدونم راستش)
بعدش اون نتایج مسابقه فوتبال بسی کار پسندیده ای هست...خوشمان آمد...باریک الله
 سپاس شده توسط ekhlas ، vahid
(۵ام آبان ۱۳۹۱، ۱۹:۰۰)ArmenA link نوشته: عید قربان بالای سایت زیاد جالب نیست خیلی سادست!!!(نام علمیش رو نمیدونم راستش)
بعدش اون نتایج مسابقه فوتبال بسی کار پسندیده ای هست...خوشمان آمد...باریک الله
در مورد لوگوی سایت قبول دارم، گرچه به نظرم این سادگیش خودش قشنگه. ولی خب چون برای یک روز بیشتر نیست و از طرفی یکم تو امتحانا قرار داریم نتونستم بهترش کنم.

نتایج مسابقات هم ما خوشحالیم که خوشتان آمد Smile - فقط همکاری کمه و برای پوشش اخبارش با اینکه زیر انجمن موقتی زدیم، ولی کسی که متقبل شده فعلا که فعال نیست. ببینیم برای مسابقات بعدی چیکار میکنند. اگر وضع اینجوری پیش بره خب اینم برداشته میشه ( دیگه خبر ورزشی گذاشتن نه کار منه و نه اونجام که از خبرها مطلع باشم )
 سپاس شده توسط d.beckham ، armena
یه چیز دیگه ،قبلا janahonline.com لینک بود یعنی میزدیم روش میرفت صفحه اصلی ولی الان اینطوری نیست !! قبلا بهتر بود ب نظرم
(۶ام آبان ۱۳۹۱، ۲:۵۴)کریستو link نوشته: یه چیز دیگه ،قبلا janahonline.com لینک بود یعنی میزدیم روش میرفت صفحه اصلی ولی الان اینطوری نیست !! قبلا بهتر بود ب نظرم
خیلی وقتا اشتباهی روش کلیک میشه و اطلاعات میپره برای همین نیازی نیست برای رفتن به صفحه اصلی یک لینک به ابعاد یک تصویر باشه. به نظرم اینطوری احتمال اشتباه کمتره. الان با لینک فهرست یا لینک های دیگه میشه به صفحه اول رسید.

در هر حال چندان چیز مهمی نیست.
 سپاس شده توسط armena
بعد از اون همه بحث و انتقادهایی که با توهین وبعضا تهمت همراه بود وکلی اعصاب همه رو به هم ریخت،حالاچرا یکی پیدا نمیشه بگه توی جلسه ی پرسش و پاسخ شهردار چی گذشته؟ بگین تا کسایی مثل من که اونجا نبودن بدونیم چی ها گفته شده،اصلا نتیجه ای داشت یا نه؟بگین ما هم بدونیم.... اینجا نوشتم،چون تاپیک های مربوط بهش قفل شده بودن...
تو اون جلسه فیلمش رو ضبط کردن....حالا نمیدونم بعدا در اختیار عموم ققرار مسدن یا نه....
چون جلسه خیلی طولانی بود به صورت نوشتاری فکر نکنم بشه منتشر کرد. ولی فایل صوتیش وجود داره که احتمالا حداکثر تا چند ساعت اینده روی سایت قرار داده می شود که اگر کسی همکاری کند و به صورت نوشتاری بر روی سایت قرار دهد کمال تشکر را داریم.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان