رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه کنکور سراسری 1389 اعلام شد - و جناحی ها در این آزمون چه کردند؟
نقل قول:واسه منم که سال بعد کنکور دارم دعا کنین
;D
الان خیلیا برای سال بعد محتاج دعان. لطفا اگه دعا می کنید ، بهترین رتبه ای که تو ذهنتون می اد برامون در نظر بگیرین (هر چی عددش کمتر بهتر! )
نقل قول:الان خیلیا برای سال بعد محتاج دعان. لطفا اگه دعا می کنید ، بهترین رتبه ای که تو ذهنتون می اد برامون در نظر بگیرین (هر چی عددش کمتر بهتر! )

شما كه هميشه طرفدار سقف همه چي هستيد . حالا چه تغيير تحولي رخ داده؟ Wink
نقل قول:شما كه هميشه طرفدار سقف همه چي هستيد . حالا چه تغيير تحولي رخ داده؟
سلامت باشین? ;D
اولش اینکه طرفدار سقف بودن رو از شما یاد گرفتیم و گرنه ما که همیشه طرفدار کف بودیم.? ;D
من بالاخره تو کف شما دو تا ( جنابان وحید و اباعبدالله ) ماندم همه رو که میشناسید هیچ به گوش می رسد یک تن با دو نوع اسم? هم باشید لطفا انکار این موضوع را اثبات کنید
نقل قول:من بالاخره تو کف شما دو تا ( جنابان وحید و اباعبدالله ) ماندم همه رو که میشناسید هیچ به گوش می رسد یک تن با دو نوع اسم? هم باشید لطفا انکار این موضوع را اثبات کنید
می گم شما جایزه نوبل رو نبردین؟ اگه بله که من شما رو می شناسم و اگر نه، پس شما رو اشتباه گرتم چون که من فکر می کردم شما برنده جایزه نوبل هوش ( IQ ) سال 2009 بودین.? ;D
البته می تونین به تحقیقاتتون ادامه بدین و شاید به نتایجی رسیدین که ما دو نفر یکی هستیم و خودمان خبر نداشتیم? Big Grin
شوخی بود، به دل نگیری ها? :039:
:clap:
نقل قول:من بالاخره تو کف شما دو تا ( جنابان وحید و اباعبدالله ) ماندم همه رو که میشناسید هیچ به گوش می رسد یک تن با دو نوع اسم ?هم باشید لطفا انکار این موضوع را اثبات کنید

طرفدار كف و سقف بودن ميتواند به هر چيزي مربوط باشد . شما كمي بتامليد متوجه خواهيد شد

شما پير كه نشديد مانند آقاي جنتي كه مصداق اين بيت حضرت مولانا جلال الدين باشيد كه :

چون شدی پیر و ضعیف و منحنی..... پرده های لاابالی می زنی

ما از هر نظر يكي نيستيم . حجما . شرعا . عقلا . قدا . وزنا ?:laugh: :laugh: ?بگم؟ بگم؟

وحيد رو خيلي دوستش داريم . يكي نشديم ولي هنوز . تنها راهش اين است كه يكي بميريم ?:'( :'(. چون ?به گفته يكي از دوستان خيلي نخشه كه با زحمت فراوان شبي كه بايد ثمر بگيري بميري . فعلا قصد يكي شدن نداريم . از باري تعالي هم ميخواهيم فعلا مثني ايي مستدام باشيم? Confused_good:
به دلیل به حاشیه کشیده شدن مطلب، این تاپیک قفل می شود.
لطفا در انجمن های گفتگو آزاد و... بحث خود را مطرح کنید.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان