رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلاف تيم هاي جناحي
نيم هاي جناحي به خاطر اختلافات قومي به 5 تيم تقسسيم شدند? نظر من كه اينهنظر شما جيه؟
نقل قول:نيم هاي جناحي به خاطر اختلافات قومي به 5 تيم تقسسيم شدند? نظر من كه اينهنظر شما جيه؟
امیدوارم که این عامل کمتر شده باشه. ولی به نظر من تا وقتی تیم های جناحی یه تیم منتخب نداشته باشند، نمی تونن تو سطح استان موفق باشن.
پس به نفعشونه یکی بشن.? :039:
خیلی هم به خاطر اختلافات قومی نیست این جویه که مردم به وجود آوردن و گرنه داشتن تیم های زیاد ورزشی خوب نشانه بالا بودن فرهنگ ورزش در بین مردم و به خصوص جوانان است البته در دروره مقدماتی لیگ استان شاهد بودیم که برای تیم گازال از تیم های دیگه هم بازی می کردند? :laugh:
آشيخ وحيد اگر به قوانين فوتبال نگاهي كنند يك تيم منتخب نميتواند با همين عنوان بازي بكند در ليگ استاني و ... .
بايد اگر تيم منتخبي تشكيل ميشه نام و شناسنامه ايي داشته باشه كه در تعيينش اختلاف بوجود مياد

Confused_good: :014:
نقل قول:البته در دروره مقدماتی لیگ استان شاهد بودیم که برای تیم گازال از تیم های دیگه هم بازی می کردند
این جای بسی خوشحالیست.
نقل قول:آشيخ وحيد اگر به قوانين فوتبال نگاهي كنند يك تيم منتخب نميتواند با همين عنوان بازي بكند در ليگ استاني و ... .
بايد اگر تيم منتخبي تشكيل ميشه نام و شناسنامه ايي داشته باشه كه در تعيينش اختلاف بوجود مياد
خب لازم نیست به اسم تیم منتخب باشه. مگه نمیشه اسمش تیم شهر جناح باشه ، مثلا
یا هر اسمی که مورد توافق همه باشه؟

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان