کد خبر : 871
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مرداد 1389 - 18:34

دو عكس از بازي محلي دارتوپ . فعاليت عصرانه جوانان جناحی در رمضان ۱۴۳۱

دو عكس از بازي محلي دارتوپ . فعاليت عصرانه جوانان جناحی در رمضان ۱۴۳۱

چند سالی است که جوانان جناحی در ماه مبارک رمضان، عصر ها در محل های مختلف ورزش یا بازی دارتوپ راه می اندازند. این کار زیبا هر ساله در چند نقطه از شهر انجام می شود، که البته پرطرفدارترین، آن، در عکس ها زیر مشاهده می کنید. محل بازی این گروه، کنار نمایندگی آموزش و

چند سالی است که جوانان جناحی در ماه مبارک رمضان، عصر ها در محل های مختلف ورزش یا بازی دارتوپ راه می اندازند. این کار زیبا هر ساله در چند نقطه از شهر انجام می شود، که البته پرطرفدارترین، آن، در عکس ها زیر مشاهده می کنید.
محل بازی این گروه، کنار نمایندگی آموزش و پرورش بخش جناح است.
عکس اول : بازی در اینچنین حال و هوایی، صفایی دارد.
مطلب حاشیه ای در مورد عکس : يه وقت عزيزان فكر نكنند كه اون بركه با موشكي يا بمبي اونطور حفره ايي تو سقفش ايجاد کرده. نه . اون اسمش بركه خواجه هست كه بعلت سن زيادش سقفش افتاده تو بركه ?;D

عکس دوم: اینم همون قبلی

عکاس این تصاویر بنده نبودم ولی از عکاس این تصاویر به خاطر عکس های خوبشان که در اختیار جناح آنلاین قرار داده اند، تشکر می کنیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 14 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ابا عبدالله دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۳

اينطوري بازي هاي محلي هم حفظ ميشود .

ماشاالله

جمسي ته بحرين دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۲

عکسات خیلی زیبا
خاب بگو و چون دار توپ بازی اکنن? 🙂

vahid دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۲
عکسات خیلی زیبا

خواهش. ولی من عکسا رو نگرفتم.? ;D

خاب بگو و چون دار توپ بازی اکنن

من شاید یه بار یا دوبار بازی کرده باشم و خوب سر در نمی آرم. ولی فکر کنم اینطوره که باید یکی توپ رو بزنه و یارش بره تا یه مسافتی و برگرده ( تبصره : می تونه در صورت لزوم اونطرف که معمولا مشخص شده وایسه ولی تا وقتی برنگرده امتیازی نداره ). هر کدوم هم سه ضربه می تونن بزن. حالا طرف مقابل هم اگه تونست توپی که تیم مقابل زده رو با یه دست بگیره اون بازی رو برده ، اگه نگرفت، می تونه توپی که از رو زمین گرفته رو به اونی که داره می دوه بزنه و اینطوری هم می تونن ببرن.
امیدوارم درست گفته باشم? :۹۳:

msacrf سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۲:۳۵

من هرساله دار توب بازي ميكنم بازي رمضونه كيف داره :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳:عشق جوانان جناح? :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳: :۹۳:

ابا عبدالله سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۳:۵۱

خسته نباشيد همه دوستان . :s_hi:

راستش عكسا جالبه و قشنگ . وقتي من عكسي ميگزارم يا وحيد شما شك كنيد كه آيا من گرفتم عكس رو يا وحيد . كلا روابط فيما بين قوي است . اين عكس هم شايد من بهش داده باشم . و اين معنا نميده كه من عكس گرفته باشم? ??? :۸۶:

d.beckham سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۶:۵۶

چرا من عکسی نمیبینم ؟؟(اینترنتم سالمه )

ahmadtatoreh سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۷:۳۱

:c017:

vahid چهارشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۰:۳۵
چرا من عکسی نمیبینم ؟؟(اینترنتم سالمه )

برای دیدن عکس فقط اینترنت سالم لازم نیست. اینترنت سالم + چشم سالم? ;D
شوخی کردم. شاید عکس همون وقت مشکل داشته .

d.beckham چهارشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۵:۱۶

این بار هم فقط یه عکس دیدم !!!

ابا عبدالله چهارشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۴
این بار هم فقط یه عکس دیدم !!!

والا من كه نميدانم دليل شما برا نديدن چيه? :smiley_confused1:

کدبانو جناحی جمعه , ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۸

چرا به جای باز شدن لینک لگیمات همش این لینک بازی دار توپ باز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ابا عبدالله جمعه , ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۷

من هم نگاه ميكردم قبلا و ديدم كه بازديد از اين مطلب خيلي پايين هست و متعجب ميشدم كه جذابيت و احترام اين تاپيك كمتر نيست و بازديد كننده اينقدر كم داشته. پس همه بازديد ها به حساب دارتوپ ريخته شده ;D
بدنيست . هر دو جز فرهنگ ما هستند و حفظ بشوند خوب است

بي دقتي بوده كه بزودي اصلاح و اطلاع رساني لازم صورت خواهد گرفت .

armena جمعه , ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۹

عکسی نمیبینم
چرا?
شاید چشمم ضعیف شده…

vahid جمعه , ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۲

ممنون از تذکرتون.
لینک تصحیح شد.

عکسی نمیبینم
چرا?
شاید چشمم ضعیف شده...

لینک مشکلی نداره.

نظرات بسته شده است.