رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازي و سرگرمي: 業 جمله سازي 業 (همه شرکت کنن )
هر اجتماع . با مشكلي به نام افسردگي روبروست كه اين همان گوشه نشيني ذهني است .

كلمات من : جناح? ? ? ? صبر ايوب? ? ? راه خور? ? ? ? ? ?
پاسخ
گر مردم جناح صبر ایوب داشته باشند راه خور به یمن برکت مسئولین? به بار خواهد نشست? . :laugh:
البته اون قضیه یکی شدن یه نفر بیگانه تو سرم انداخت من همون دفه پی اش بیشتر نگرفتم
سه کلمه من
شهردار? شورا? ? اینترنت
پاسخ
جمله من : به دلیل مسافت زیاد بین شهرداری و دفتر شورا، از این به بعد اعضا به صورت ویدیو کنفرانس اینترنتی با هم گفتگو ( چت ) می کنند.? ;D

پیشنهاد : کنکور? ? ? ? ? ? مدرسه? ? ? ? ? ? ? ? کتاب? ? ? ? (? :banghead: )
پاسخ
نقل قول:البته اون قضیه یکی شدن یه نفر بیگانه تو سرم انداخت من همون دفه پی اش بیشتر نگرفتم

مواظب باش گول عوامل استكبار رو نخوري . از بصيرت بي نظيرت متشكر هستيم ;D

جمله من : مدرسه معلول وجود كتاب درسي و همچنين نياز جامعه ايي دانش آموزيست كه به كنكور مي انديشد

كلمات من : بستك? ? ? ? جناح? ? ? ? ? آسو و گريند? ;D
پاسخ
دو روستای آسو و گریند از توابع بخش جناح و شهرستان بستک می باشند .
سه کلمه ی من : دکتر? ? محمد سعید? ? ? صالح احمدی
پاسخ
از جمله كساني كه ما ارادت قلبي به آنها داريم . دكتر و استاد صالح احمدي اند . امروز بعلت اينكه شهردار به نوعي عملكرد قابل قبولي ندارد يكي از اين دو نفر را در مقابل خود ميبيند

كلمات من :? آيت الله العظمي? ? ? ? ? ? جناح? ? ? ? ? ? ? تعصب? ;D
پاسخ
طبق فرموده آیت الله العظمی تعصب ;D در جناح بیداد می کند
سه کلمه ی من
جناح? ? ? آموزش و پرورش? ? ? ? ? بخشداری :laugh: :laugh:
پاسخ
جمله من : جناح دو اداره دارد، یکی آموزش و پرورش و یکی بخشداری، هیچ کدام هم به درد نمی خورد، فقط شهرداریو بس? ;D ( شوخی بود، کسی به دل نگیره ها )

پیشنهادی : سحر? ? ? ? ? ? روزه? ? ? ? ? ? ? ? ? افطار
پاسخ
جمله من : در صورت همكاري و توافق دكتر و محمد سعيد و صالح احمدي تنها در مدت 5 سال جناح با لس آنجلس رقابت ميكند !!

كلمات ژيشنهادي من : ----------? ? اعتياد? ? ? ----? ? اينترنت? ? ----? ? پيشرفت? ? -------
پاسخ
وحید
نقل قول:پیشنهادی : سحر? ? ? ? ? ? روزه? ? ? ? ? ? ? ? ? افطار
کریستو
نقل قول:جمله من : در صورت همكاري و توافق دكتر و محمد سعيد و صالح احمدي تنها در مدت 5 سال جناح با لس آنجلس رقابت ميكند !!
بیا بریم کلاس جمله سازی باید عرض کنم این قسمت دو صفحه ای شده دقت کن بعد بنویس
نقل قول:كلمات ژيشنهادي من : ----------? ? اعتياد? ? ? ----? ? اينترنت? ? ----? ? پيشرفت? ? -------
اعتیاد به اینترنت سبب پیشرفت در با خبری از آنچه می گذرد و کندی ذهن انسان می شود .

کلمات پیشنهادی : مدرسه? ? ? ? ? مهر ماه? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? خرداد ماه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان