رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازي و سرگرمي: 業 جمله سازي 業 (همه شرکت کنن )
کلمات پیشنهادی که من نوشتم، برگ چغندر بود؟؟؟؟? :banghead:

جمله من : وقتی مدرسه نباشی، دلت برایش تنگ می شود، مهر ماه که آمد دوباره با مدرسه سلام می کنی و خرداد ماه که رسید، کم کم حالت ازش به هم می خورد. راست گفتن دوری و دوستی.

کلمات پیشنهادی من :? ? ? گل? ? ? ? ? ? ? ? ? طبیعت? ? ? ? ? ? ? ? انسان
پاسخ
انسان ميتواند حافظ طبيعت باشد در صورتي كه حداقل گل را دو صباحي پاس دارد

كلمات من : كدخدا? ? ? ? ? ? اينترنت? ? ? ? ? ? ? ? جناح ;D
پاسخ
نقل قول:یا بریم کلاس جمله سازی باید عرض کنم این قسمت دو صفحه ای شده دقت کن بعد بنویس

اگه مال من دو صفحه اس پس این که وحید نوشته چیه ؟؟؟؟!!!!!

نقل قول:کلمات پیشنهادی که من نوشتم، برگ چغندر بود؟؟؟؟? banghead

ببخشید با موبایل اومدم رو سایت صفحش کوچک بود هنگ کردم ، من باید با کلمات شما جمله میساختم !!

جمله من : در صورت شکایت کدخدا از اینترنت جناح ، اینترنت راه راست خودش را در پیش خواهد گرفت ( البته سوتفاهم نشه کدخدا جناح منظورمه نه کدخدا سایت )

پیشنهادی من :? ---------? ? ترس? -----------? دعوا? ? ------------? ? احساس? -----------
پاسخ
جمله من : با ترس و لرز رفتم دعوا کنم وسط دعوا یه احساس قدرت کردم دور و بریام همه ولو شدن رو زمین و غش کردند . :laugh: :laugh:
کلمات من :? ویندوز? ? ? ? ? ? پنجره? ? ? ? ? ? ? ? ? نافذه
پاسخ
نقل قول:با ترس و لرز رفتم دعوا کنم وسط دعوا یه احساس قدرت کردم دور و بریام همه ولو شدن رو زمین و غش کردند .

نكنه تو بحث تشر زدن به باند مخوف اين وقايع اتفاق افتاده ;D

پاسخ
جمله من : ويندوز كلمه ايي انگليسي است كه به شي ايي اطلاق ميشود . در فارسي آن را پنجره و در عربي آن را نافذه مينامند

كلمات من : صحراي گوري ? ? ? ? ? ? ? ? ? صحراي?بادي ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? بانك ملي جناح ;D
پاسخ
جمله من : صحرای گوری و صحرای بادی دوتا از صحراهای آباد است که من? ...... و بانک ملی جایی است که جناحیان فکر میکنند اینترنت وایرلز دارد ولی اشتباه میکنند !!!(عجب جمله ای !!! )

پیشنهادی من : نوکیا? -? مایکروسافت? ---? گوگل
پاسخ
نوكيا يك شركت موبايل . مايكروسافت شركت خدمات كامپيوتري و گوگل غول شركتهاي اينترنتي جهان هست

كلمات من :? پيكان? ? ? ? ? ? ? ? ? آبگوشت? ? ? ? ? ? ? ? ? ? سيب زميني
پاسخ
نمی خوام س ی ا س ی? بشه وگرنه یه جمله توپ دارم برا کلماتت.
اما جمله من : یادش بخیر زمان ها گذشته که تو خیابان ها فقط پیکان بود. تو صحرا هم پیکان بود. تو سفر هم پیکان بود. هر از گاهی هم یک توقف و نوش جان کردن آبگوشت و سیب زمینی له شده به جای دیزی تو اون حال و هوا و صفا.

کلمات پیشنهادی من : پول? ? ? ? ? ? ? آرزو? ? ? ? ? ? ? ? جناح
پاسخ
دفعه بعد همئن جمله سیاسیت هم بنویس ، یکی اشکالی نداره اگه فیلتر شد خودم دستور راه اندازی مجددش رو میدم !!!

جمله من : در صورت براورده شدن آرزوی من که داشتن پول در حد تیم ملی انگلیس? :Smileمیباشد ،جناح را به جناح جدید تبدیل میکنم? Confusedmiley_confused1:

پیشنهادی من : --- جناح آنلاین? ----? ? فیلتر? -----? ? کاربران? ------
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان