کد خبر : 90
تاریخ انتشار : جمعه 29 آذر 1387 - 17:08

نتايج موتورسواران جناح در مسابقه كشوري در رفسنجان

نتايج موتورسواران جناح در مسابقه كشوري در رفسنجان

امروز مسابقه موتورسواري در ساعت ۲:۱۵ بعد از ظهر در شهرستان رفسنجان استان كرمان برگزار شد كه به صورت زنده از شبكه سه سيما پخش شد كه موتورسواران جناحي برای اولين بار? در اين مسابقات شركت كردند … بچه هاي جناح در اين مسابقه براي اولين تجربه در مسابقات كشوري خوب كار كردند .. .

امروز مسابقه موتورسواري در ساعت ۲:۱۵ بعد از ظهر در شهرستان رفسنجان استان كرمان برگزار شد كه به صورت زنده از شبكه سه سيما پخش شد كه موتورسواران جناحي برای اولين بار? در اين مسابقات شركت كردند … بچه هاي جناح در اين مسابقه براي اولين تجربه در مسابقات كشوري خوب كار كردند .. .

محمد شيخي موتورسوار موتور ۸۵cc? كه از همه بهتر درخشيد سرانجام پس از ۱۵ دقيقه رقابتی سخت با رقيبانش، رتبه ششم را كسب كرد، با وجود اينكه تا دور مانده با دور پايانی سومين نفر پيشتاز در اين مسابقه بود.

اسماعيل صابر موتور سوار? موتور CRF 250cc به دليل كسب نكردن تايم مناسب ( فقط ۳۰ صدم ثانيه كم آورد ) به گروه B? سري خود افتاد كه بر اثر به هم خوردن با يكي از هم بازي هاي خود در طي مسابقه نتوانست به ادامه بازي بپردازد.

و ابوذر يوسف و محمد كارگر كه قبلا در تست استاني بهترين زمان ها را كسب كرده بودند به دليل مشكلاتي نتوانستند به مسابقه كشوری در رفسنجان بروند …

جالب بدونيد كه امروز يكي از خوشترين روزها براي تمام جناحيان بود كه خانواده هاي زيادي با اشتياق از تلوزيون به تماشاي اين جوانان (كه اولين ورزشكاران جناحي در سطح كشور بودند) نشستند

با آرزوي موفقيت در مسابقات بعدي براي اين دوستان موتورسوار

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 8 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۸
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
m-y-p جمعه , ۲۹ آذر ۱۳۸۷ - ۱۷:۲۸

با سلام خدمتان همه همشهریان عزیز و گرامیم
نه فقط شما در جناح در کنار تلویزیون بودید بلکه ما در خارج از جناح و خارج کشور نیز سراپا چشم گوشمون به تلویزیون بود ؛ اما اما و اما حیف و صد حیف که جای ابوذر خالی بود ( ابوذر در سوگ دوستش نشسته است ” ابوذر جان تسلیت عرض میکنم ” ) :-[? !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی باید به فال نیک گرفت شاید حکمتی از پیش خدا بوده باشد ! ( و عسي ان تكرهوا شيئا و هو خير لكم و عسي ان تحبوا شيئا و هو شر لكم و الله يعلم و انتم لاتعلمون ).
ولي بايد به ابوذر بخاطر حس دوست طلبی و معرفت و رئوفی اش تبریک گفت و ما همه میدانیم اگر ابوذر به این مسابقه رفته بود حتما” از افتخارات این دور مسابقات می بود . پس میتوانیم به این رشادتش تبریک و آفرین بگوییم !

“”” ابوذر جان بهت تبریک میگویم و بهت افتخار میکنیم “””

باران جمعه , ۲۹ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۲

گر چه شخصا”اين ورزش را (به علت خطراتي كه دارد)نمي پسندم ولي از اينكه چند تن از همشهريانمان به مسابقات كشوري راه يافتند? خوشحالم و اميدوارم كه هميشه سلامت و موفق باشند و خدا پشت و پناهشان باشد

sa as شنبه , ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۰:۳۸

کاربرm-y-p لطفا از درج احساسات و مسائل خانوادگی در نظرات بپرهیزید.چون مقداری روح انسان را می آزارد.نباید تبعیض قائل شد.ابوذر دوست ما نیز هست ولی آنها همه از جناح هستند و موفقیت آنها باعث افتخار و خوشحالی تمام مردم جناح است چه ابوذر موفق باشد چه دیگران.تا اینجا هم ما خیلی به آنها افتخار میکنیم.و امیدوارم که همیشه موفق باشند.انشالله مسابقات بعدی به امید قهرمانی ابوذر و سایر دوستان.

m-y-p یکشنبه , ۱ دی ۱۳۸۷ - ۰:۰۸

پاسخ به sa as من بخاطر این اسم ابوذر آوردم که هیچ جا بخاطر این اخلاق انسان دوستی یاد نشده بود و این حق این شخص نیست ؛ گرچه در تست بندرعباس اول شده ! و زورم اومد ببینم هیچ جا اسمی از ابوذر نبود من همه وبلاگهای بچه های جناح رو سرکشی کردم هیچ جا به خودشون زحمت نداده بودند چند جمله ایی بنویسند درباره این موفقیت ! اینجا هم که نمیشه حرفی زد? 😮
من هم میدونم همه باید به یک چشم نگاه کرد و همه از عزیزان جناح هستند و هیچ فرقی برای من بشخصه ندارند ولی میدونم این دو نفر مخصوصا” محمد شیخی عزیز که تا پایان مسابقه مشاهده کردیم که خیلی خوب درخشید و اسماعیل صابر هم که نیمه راه از دور مسابقه خارج شدند الانه تمام ملت جناح و دوستان بهشون تبریک میگویند و رو سرشون میذارنش و باز میدونم توی همه انسانهای خوب جناح باز کسانی هستند که ظرفتیشون کمه فکرهایی در باره ابوذر میکنند و من خواستم بعنوان یک شهروند جناحی نام ایشان رو نیز جزء آن دو نفر بذارم ! گرچه بخاطر این عمل نوع دوستی اش باید قدردانی کرد ! اگر من بهش تبریک هم گفتم برای اینکار خداپسندانه اش بوده و من مطمئن بودم که اگر به مسابقه رفته بودند هم باز افتخار میاوردند برای همه ماها ( جناحیها ) !
و لطفا” بار دیگر اینجوری برخورد نکنید در یک تایپیک همه میتونند حرف دل خودشون رو بزنند ( اگر این سایت و تایپیکها مانند سایتهای سطح بالای دیگران باشد ) و از کسانی یا مطلبی انتقاد کنند و از کسانی یا مطلبی خوششون بیاد و تشویق کنند ؛ پس من نیز میتونم عقاید خودم رو بیان کنم ! گرچه فقط خواستم مردم ابوذر را فراموش نکند و از مدیر سایت بعناون اینکه نوشته بودند بخاطر مشکلی به مسابقه نرفتند برای مردم بیان کنم که مشکل این بوده نه چیز دیگری همین? ۸)
امیدورام سوءتفاهم در این سایت پیش نیاید? و همیشه با هم مهربان باشیم و خودمون رو جزء یک خانواده ( سایت جناح انلاین ) بدانیم .
موفق باشید و پیروز
اگر حرف تندی زدم هم معذرت میخوام
? ? ? ? ? ? ? ?
? ? ? ? ” بچه های خوب جناح بهتون افتخار میکنیم شاد و سربلند و پیروز باشید “

sa as یکشنبه , ۱ دی ۱۳۸۷ - ۱۱:۳۴

جنابm-y-pاگر از گفته های من ناراحت شده اید از شما پوزش میخواهم.من قصد بی احترامی یا خدایی ناکرده ناراحت کردن شما رانداشتم.و قبول دارم که هر شخصی می تواند هر آنچه می خواهد بیان کند.چه انتقاد باشد چه تشویق اما شما هم باید بپذیرید که باید جانب اعتدال را رعایت کرد.البته آن هم به خود شخص بر میگردد.قصد من فقط نصیحتی دوستانه بود و بس.
در مورد اسم نبردن وبلاگها تا جایی که من دیده ام هیج جایی صحبتی نشده بود فقط وبلاگ جناح۸۳که در آنجا نام ابوذر به عنوان نفر اول ذکر شده است.البته اینها مهم نیست.ما از نام نبردن در وبلاگها ناراحت نیستیم.ناراحتی ما از عدم حمایت بزرگان و مسولین شهر جناح است که حاضر به هیچ گونه کمک و حمایتی از این ورزش کاران نشدند.آیا این انصاف است که کسانی که می خواهند افتخار آفرینان شهر جناح در عرصه کشوری باشند این گونه با بی مهری این افراد مواجه شوند و با دلی شکسته و افکاری مشوش با هزینه شخصی و قرض گرفتن از دیگران راهی مسابقات شوند.به گونه ای که رئیس هئیت موتور سواری حاضر به همراهی نبوده است.آن هم بدلیل مشکلات شخصی.البته او هم تقصیری ندارد این کاره نیست.مشکل ما این است که مسولینمان افتخاری انتخاب میشوند.البته افرادی هم قول همکاری داده بودند که که زیرش زدند و با این کارشان باعث شدند هیچ گونه کمکی به آنها نشود.جا دارد مسولین ما بیشتر به فکر این عزیزان که میشود گفت دل شکستگان باشند.خیرین ما برای فوتبالی که هیچ گونه بازدهی چه از نظر ورزشی و چه از نظر اخلاقی ندارد چنین هزینه های گزافی می کنند نتیجه آن را هم امسال همه به چشم خود خود دیدند که چه اختلافی در جناح به پا کرده است.اما حاضر نیستند برای تهیه حتی یک لباس موتورسواری که حافظ جان موترسواران است کوچکترین کمکی بکنند.امیدوارم که مسئولین ما بیش از این به فکر این جوانان باشند.
به امید موفقیت تمام ورزش کاران و ورزش دوستان شهر جناح.. موفق باشید.

vahid یکشنبه , ۱ دی ۱۳۸۷ - ۱۳:۳۸
هیچ جا به خودشون زحمت نداده بودند چند جمله ایی بنویسند درباره این موفقیت ! 

نه اينطوريا هم نيست. اتفاقا تو همين سايت و وبلاگ های ديگه درباره اين موضوع نوشته شده است. ( اينجا كليك كن )

اینجا هم که نمیشه حرفی زد? Shocked

شما هر حرفی داريد رو می تونيد بزنيد و اين خصوصيت يك انجمن گفتگو است. و هر كسی می تونه نظرات خودش رو بده.

همه جناحيا می دونن كه موتورسواران جناحی كيا هستند. اگر توجه كرده باشيد ، اسم محمد كارگر هم در اين مطلب برده شده، تا حق كسی ضايع نشده باشه. به جز اين چند نفر كسان ديگری نيز هستند كه ان شاء الله در مطالب آينده از آن ها نيز نام برده می شود.
دقت كنيد كه اين بخش ، بخش خبری سايت است و قرار نيست ما تمام مسائل رو بيان كنيم و هدف اطلاع رسانی به صورت خلاصه به مردم است. و همان طور كه m-y-p گفتند منظور از مشكلی كه برايشان پيش آمده بود، فوت دوستش بوده كه او را از همراهی با تيم موتورسواری در مسابقه باز داشته است و نويسنده مطلب صلاح ندانسته كه حاشيه ها را نيز در خبر توضيح دهد كه فكر كنم شما نيز اين كار رو تاييد كنيد.
و يك نكته كه بايد متذكر شوم اين است كه هيچ كس انتظار برنده شدن موتورسواران جناحی در مسابقه كشوری را نداشته و اينكه نماينده هرمزگان ۴ موتورسوار از جناح بوده، خود افتخاری بزرگ برای جناحيان می باشد.
يه چيزی رو بايد بگم كه ۸۱۷ الان شماره خيلی از دوچرخه های بچه های جناحی شده كه شماره ایه كه روی موتور ابوذر يوسف پور نوشته شده است. بايد بگم كه هيچ كدوم از موتورسوارا فراموش نشدن.
به اميد پيروزی در مسابقه سه ماه بعد و مسابقات بعدی.

از بحرین دوشنبه , ۲ دی ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۲

ما هم به همه جوانان موفق جناحي افتخار ميكنيم ولي خيلي متاسفم كه اين خبر را از قبل نشنیده ام تا از تلویزیون نگاه کنم

vahid دوشنبه , ۲ دی ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۰

دوستان عزيز به دليل اينكه اين بخش خبری است، و با زدن پست، ترتيب موضوعات به هم می خورد، و بحث ،بحث جالبی است و وضعيت موتورسواران در جناح قابل نقد است، ادامه بحث رو در ادرس زير ادامه می دهيم:
http://janahonline.com/index.php?topic=116.0
نوشته ها تا اين پست حفظ می شود و ادامه رو در تاپيكی كه آدرسش رو نوشتم ادامه می ديم.

نظرات بسته شده است.