رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید موبایل
ان 8 از دو نفر شنیدم خراب شده زیاد خرجش شده .ویو سامسونگ (ارمین خوت هم اوت بده ) خیلی گوشی خوبیه ولی حیف که سیستم عاملش بادا است . اگه سیستم عاملش اندروید بود هیچ چیز کم نداشت
(۲۲ام آذر ۱۳۹۰، ۲۲:۵۱)فرشید link نوشته: ان 8 از دو نفر شنیدم خراب شده زیاد خرجش شده .ویو سامسونگ (ارمین خوت هم اوت بده ) خیلی گوشی خوبیه ولی حیف که سیستم عاملش بادا است . اگه سیستم عاملش اندروید بود هیچ چیز کم نداشت
من ویو 2 رو دارم. ازش راضیم ولی کسی که میخواد از تمام امکانات گوشی استفاده کنه اونقدر راضی نخواهد بود. چون این سیستم عامل که واقعا چیزی کم نداره از نظر ساختاری ولی چون برنامه براش کمه شاید هر برنامه ای رو بخوای گیر نیاری. یه مشکل دیگه اینه که برا نصب برنامه نمیتونی ( یا اگه بشه برا افراد معمولی دشواره ) که برنامش رو کپی پیست کنن و باید از خود برنامه سامسونگ کیز که همیشه باید آپدیت باشه و با این سرعت اینترنت خودمون خیلی مشکله، استفاده کنی.
البته یه امکان جدیدی که سامسونگ اضافه کرده اینکه میشه با کارت بانکهای ایران برنامه هاش که خیلی هم گرون نیستن بخری.
ولی کلا سیستم عامل اندروید خیلی بهتره.
راستی کیفیت فیلم برداریش هم خوبه، ولی عکس برداریش خیلی خوب نیست و 5 مگاپیکسل بیشتر نیست (عکس پانوراما در حد چهار عکس ( 180 درجه ) ) میگیره .
من ویو 1 دارم ولی کیفیت ویو 2 بالا تر هستش (کیفیت فیلم برداری )

نقل قول:ان 8 از دو نفر شنیدم خراب شده زیاد خرجش شده
کلا با همه خوبی ها و بدی هاش دیگه اصلا منطقی نیس در حال حاضر که خیلی مدل های بهتر و معقول تر از نظر قیمت هست کسی بیاد این گوشی رو بخره...

نقل قول:ویو سامسونگ (ارمین خوت هم اوت بده ) خیلی گوشی خوبیه ولی حیف که سیستم عاملش بادا است . اگه سیستم عاملش اندروید بود هیچ چیز کم نداشت
میشه اندروید رو نصبید رو ویو ولی چون هک شدس و رسمی نیست از طرف سامسونگ باگ هایی هم داره
مثل از کار افتادن دوربین...البته وقتی به حالت اول برش گردونید دوربین دوباره فعال میشه
نقل قول:راستی کیفیت فیلم برداریش هم خوبه، ولی عکس برداریش خیلی خوب نیست و 5 مگاپیکسل بیشتر نیست (عکس پانوراما در حد چهار عکس ( 180 درجه ) ) میگیره .
البته باید بگم که کیفیت عکس برداری ویو از خیلی از پنج مگاپیکسلی های دیگه بهتره و حتی از ۸ مگاپیکسلی مثل سی۷ هم بهتره
نقل قول:من ویو 1 دارم ولی کیفیت ویو 2 بالا تر هستش (کیفیت فیلم برداری )
دوست عزیز هیچ فرقی بین فیلم برداری ویو با ویو۲ نیست
کیفیتشون دقیقا مثل همه اصلا دوربین این دو گوشی یکیه!
شما برای مقایسه کیفیت فیلم برداری دو گوشی،با هر دو گوشی فیلم بگیر بعد تو کامپیوتر یا ال سی دی نگاه کن چون صفحه نمایش ویو با ویو۲ متفاوته.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان